Bugun...
Reklam


Bahçeli'den İnce'ye 'apolet' tepkisi!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Sivas Bölge İstişare Toplantısı'nda konuşuyor.

facebook-paylas
Tarih: 06-06-2018 17:06
Bahçeli'den İnce'ye 'apolet' tepkisi!
+ -

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Sivas Bölge İstişare Toplantısı'nda konuşuyor. Bahçeli, apolet tartışmalarıyla ilgili olarak "Bu komutanımızın apoletlerini sökecek müptezel henüz anasının karnından doğmamıştır" dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli Sivas Bölge İstişare Toplantısı'nda konuştu.

İşte Bahçeli'nin konuşmasının satır başları:

- Milli sınırlar içinde vatanın bir bütün olduğu, birbirinden ayrılamayacağı Sivas'ta kararlaştırıldı.

DAHA ANASINDAN DOĞMAMIŞTIR

-  2.Ordu Komutanı ince ince siyaset yapan şahsın  hedefine oturuyor. Neymiş cumhurbaşkanını alkışlamış? Ne yapacaktı, yuh mu çekecekti? Muhtıa mı verecekti? Şerefli bir Türk komutanının apoletini sökme aklını kim vermiştir? Bu bir Kandil ağzıdır, FETÖ ağzıdır. CHP'nin cumhurbaşkanı adayı gitsin gevşeyen akıl vidalarını söksün. Bu da olmuyorsa kararmış kalbini söksün atsın. İkinci ordu komutanının hedef yapılması boşuna değildir. CHP'de Afrin Harekatı'nın karın ağrısı vardır. Bu komutanımızın apoletlerini sökecek müptezel henüz anasının karnından doğmamıştır. Sivas, Yozgat kısacası Türkiye, ince işçilikle apolet sökmenin hevesine kapılan edep yoksunu siyasi daranışın kökünü kurutacak kudrettedir."

"24 Haziran'dan sonraki 5 yıl boyunca kurum kurullarıyla sistem oturana kadar Cumhur İttifakı devam etmelidir ve devam edecektir. İttifakın 24 Haziran'dan sonra biteceğini söyleyenler siyasi hazımsızlardır."


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI