Bugun...
Reklam


STK’lardan AK Partili Çankırı'ya tam destek sözü
STK’lardan 24 Haziran seçimleri için tam destek sözü alan AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Çankırı, “İzmir'de yerel sorunları STK’lar ve Partimizin ilçe teşkilatları ile ortak çözeceğiz” diye açıkladı.

facebook-paylas
Tarih: 18-06-2018 13:47
STK’lardan AK Partili Çankırı'ya tam destek sözü
+ -

AK Parti İzmir 1. Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı bayram vesilesiyle İzmir'de bulunan hemşeri derneklerini ziyaret etti. Çankırı, Derikliler Derneği ziyareti ile başlayan bayramlaşmaları  Ziyaretliler Derneği, Mardinliler Federasyonu, MARVAK, Başkavak Ahmedi Derneği, Söğütlüler Derneği, Yenilmezler Köyü Derneği,  Şenköy Derneği, Konak Kapılar Gençlik ve Dayanışma Derneği, Anıttepe Derneği, Karabağlar Sanayici ve İşadamları Derneği, Kars Susuzlular Derneği ve Ömerliler Derneği ziyaretleri ile sürdürdü.

unnamed-(4)-146.jpg

Sivil toplum örgütleri ile yakın temasını sürdüren Çankırı, "Seçimlerde STK’ların desteği ile sandığa daha güçlü gidiyoruz, seçimlerden sonra da kentin sorunlarının belirlenmesinde ve çözümünde STK'ların yine çok önemli etkisi olacak. İzmir'de yerel sorunları STK’lar ve Partimizin ilçe teşkilatları ile ortak çözeceğiz" diye konuştu. Konuşmalarında "Hemşehrilerimiz hiçbir zaman evimi aratmadı. Memleket sıcaklığını gösterdiler" diye belirterek, MARVAK ziyaretinde ikram edilen mırrayı içti. 

unnamed-(1)-334.jpg

GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜ

Ziyaret ettiği tüm derneklerden tam destek sözü alan Ceyda Bölünmez Çankırı "Gün birlik beraberlik günüdür" diyerek Şanlıurfa’da yaşanan saldırıya ilişkin bölgede yapılan hizmetlerden rahatsız olan çevrelerin provokasyon girişimi olduğuna dikkat çekti. İzmir'de yaşayan Doğu ve Güneydoğulu vatandaşlara seslenen Çankırı şunları söyledi:

"Bölgede yaşayan hemşehrilerimiz yaşadıkları huzurdan memnun ancak Batı ve büyükşehirlerde hala ideolojik bakış açısıyla Milletimizin huzurunu hedef alan çevreler var. Terör örgütünün başındaki kişiye sayın demeye devam edenlerin partisi bu ülkeye büyük zararlar veriyor. HDP bir günden bir güne PKK terör örgütüdür demedi, diyemedi, PKK'nın güdümünden kurtulamadı. Artık bölge halkı teröre karşı dik duruyor, Büyükşehirlerde yaşayan hemşehrilerinden de aynı dik duruşu bekliyor"

unnamed-(3)-202.jpg

GENÇLERİN DESTEĞİNİ İSTEDİ

İzmir'in en genç derneği dediği Konak Kapılarda bulunan Gençlik ve Kardeşlik Dayanışma Derneği ziyaretinde gençlere güzel bir gelecek bırakmak için çalıştıklarına vurgu yapan Çankırı, "Gençlerin desteği millete hizmet bilincini geleceğe taşır. Güçlü Türkiye, Güçlü yönetim ile 2023 hedefine ulaşacağız” diye konuştu. “Gönüllerin Vekili” tezahüratlarıyla karşılanan Bölünmez tek tek bayramlaştığı gençlerin ilgisinden memnun kaldı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI